Historia firmy

7 lutego 2022
Firma MATSEN została założona w 2007 roku. Początkowo była to firma rodzinna zatrudniająca kilku pracowników. Produkcja skupiona była głównie na materacach dziecięcych. Dzięki dobrej jakości produkowanych wyrobów firma szybko zaczęła się rozwijać zatrudniając pracowników, pozyskując nowych klientów i rozszerzając oferowany asortyment.

Szeroka oferta materacy

Nasza oferta obejmuje materace: piankowe, bonellowe, kieszeniowe, multipocketowe, lateksowe. Jest skierowana do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych. Chcąc sprostać potrzebom klientów, w ofercie znajdują się również łóżka tapicerowane oraz kontynentalne. W ofercie posiadamy asortyment taki jak stelaże, poduszki, ochraniacze, prześcieradła.

Wysoka jakość i certyfikaty

Wszystkie, używane przez nas produkty są bardzo dobrej jakości, posiadają certyfikaty. Dbamy o nie w sposób szczególny, wiedząc jak ważny w życiu człowieka jest SEN i wypoczynek. Dzięki opiniom naszych klientów nie ustajemy w rozwijaniu naszej oferty, będąc na bieżąco z nowymi trendami na rynku materacy.

Projektujemy Twój spokojny sen