Pokrowce do materacy

< Wróć do produktu

Jersey biały pikowany

Wysokiej jakości przewiewna dzianina, pikowana klimatyzującą włókniną, posiada właściwości antyalergiczne. Bardzo trwała i przyjemna w dotyku. Wykonana w 100% z włókien poliestrowych. Certyfikat Oeko tex Standard 100.

Silver

Pikowana klimatyzującą włókniną miękka dzianina. Naniesiona apretura jonów srebra nadaje jej unikalnych właściwości bakteriobójczych. Wykazuje skuteczność przeciwko 99% bakterii i grzybów oraz zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Dzięki jonom srebra posiada właściwości antystatyczne, przez co pokrowiec nie przyciąga kurzu. Doskonale sprawdzi się u alergików. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w warunkach domowych w temperaturze do 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat Oeko tex Standard 100.

Aloe Vera

Pikowana klimatyzującą włókniną, nasączana naturalnym żelem z aloesu co daje uczucie świeżości. Posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Miękka i przyjemna w dotyku, wskazana dla alergików, delikatna dla skóry, nie podrażnia. Chroni przed pojawieniem się i rozwojem roztoczy. Certyfikat Oeko tex Standard 100.

Tencel

Materiał pokrowca produkowany jest z celulozy drzewnej, a dokładnie z drewna eukaliptusowego. Swoimi właściwościami przypomina bawełnę i wiskozę. Różnicę stanowi zastosowanie ekologicznych rozwiązań w procesie produkcji materiału. Jest bardzo przyjazny środowisku. Pozwala skórze oddychać, włókna regulują temperaturę oraz pochłaniają wilgoć nie podrażniając jej. Doskonale sprawdzi się u osób alergicznych. Grzeje w zimie, chłodzi w lecie, nadaje się na każdą porę roku. Pokrowiec ma gładką i aksamitną powierzchnię, można go łatwo zdjąć i wyprać w warunkach domowych w temperaturze do 40 stopni. Dzianina posiada certyfikat Oeko tex Standard 100.

Jersey szary pikowany Karo

Wysokiej jakości przewiewna dzianina, pikowana klimatyzującą włókniną, posiada właściwości antyalergiczne. Bardzo trwała i przyjemna w dotyku. Wykonana w 90,1% z włókien poliestrowych i w 9,90% z wiskozy. Certyfikat Oeko tex Standard 100.

Cashmere

Antyalergiczny pokrowiec Cashmere jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na nadmierną potliwość w czasie snu i dla alergików. Materiał wchłania wilgoć z otoczenia, hamując rozwój grzybów, pleśni i bakterii, a dodatkowo doskonale izoluje przed zimnem. Certyfikat Oeko tex Standard 100.

< Wróć do produktu
Licznik odwiedzin: Łącznie: 411467 Dzisiaj 446